×

Προειδοποίηση

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 64
Αποτυχία φόρτωσης αρχείου XML
xanthi  panthrakikos  mgs  orestiada  komotini  aspida  kiklopes  faros Nikh Alexandroupolis  M.G.S. A.E. Enosi Komotinis Logo

Οι διαιτητές των αγώνων Ξάνθης και Πανθρακικού

Ορίστηκαν οι διαιτητές για την 6η αγωνιστική της Super League, με τον Πραξιτέλη Ζαχαριάδη να αναλαμβάνει να σφυρίξει στο πιο σημαντικό παιχνίδι της αγωνιστικής ανάμεσα στην Ξάνθη και τον Παναθηναϊκό.

Ο ρέφερι του Συνδέσμου Μακεδονίας θα έχει ως βοηθούς τους Δημήτρη Γκάγκα (Λάρισας) και Γιώργο Γεωργιάδη (Κοζάνης), ενώ τέταρτος διαιτητής στα Πηγάδια θα είναι ο Χρήστος  Μήτσιος (Ηπείρου) και παρατηρητής ο Δημήτρης Καλύβας (Βοιωτίας). Ως γνωστόν ο αγώνας θα διεξαχθεί στις 6.15μμ της προσεχούς Κυριακής.

 

Όσο για την δευτεριάτικη αναμέτρηση του Πανθρακικού στην Λειβαδιά, με την οποία θα πέσει η αυλαία της αγωνιστικής, ορίστηκε να την διευθύνει ο Στέφανος Μαντάκης (του Συνδέσμου Ημαθίας). Ο συγκεκριμένος θα έχειο ως βοηθούς τους Λεωνίδα Βασιλειάδη (Μακεδονίας) και Ιωάννη Σπίκα (Πέλλας). Τέταρτος διαιτητής θα είναι ο Δημήτρης Στυλιάρας (Αιτωλακαρνανίας) και παρατηρητής ο Δημήτρης Μπέρσης (Αρκαδίας).

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα και όλοι οι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής στην Σούπερ Λίγκα:

 

Σάββατο 6/10

ΑΕΚ-Κέρκυρα: Ιωαννίδης (Αργολίδας), Ελευθερίου (Αθηνών), Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου), Δασκαλόπουλος (Κορινθίας)

Βέροια-Ατρόμητος: Κομίνης (Θεσπρωτίας), Μερκενίδης(Μακεδονίας), Καλφόγλου (Θεσπρωτίας), Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

ΟΦΗ-ΠΑΟΚ: Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας), Φαντόπουλος, Κόντιζας (Πειραιά), Αρετόπουλος (Τρικάλων)

 

Κυριακή 7/10

ΠΑΣ Γιάννινα-Πανιώνιος: Αμπάρκιολης, Δημητριάδης (Μακεδονίας), Καραϊσαρίδης (Πιερίας), Ντίτσος (Πρέβεζας)

Άρης-Πλατανιάς: Δελφάκης (Αρκαδίας), Φραγκιαδάκης (Δωδεκανήσου), Τσολάκης (Αθηνών), Κουτσιαύτης (Άρτας)

Ξάνθη-Παναθηναϊκός: Ζαχαριάδης (Μακεδονίας), Γκάγκας (Λάρισας), Γεωργιάδης (Κοζάνης), Μήτσιος (Ηπείρου)

Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης: Μάνταλος, Τουμπακάρης, Γεωργαράκος (Αθηνών), Λιαχούδης (Μακεδονίας)

 

Δευτέρα 8/10

Λεβαδειακός-Πανθρακικός: Μαντάκης (Ημαθίας), Βασιλειάδης (Μακεδονίας), Σίπκας (Πέλλας), Στυλιάρας (Αιτωλοακαρνανίας)

Aλεξανδρούπολη