×

Προειδοποίηση

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 63
Αποτυχία φόρτωσης αρχείου XML
xanthi  panthrakikos  mgs  orestiada  komotini  aspida  kiklopes  faros Nikh Alexandroupolis  M.G.S. A.E. Enosi Komotinis Logo

Tο πρόγραμμα του Περιφερειακού Πρωταθλήματος Ανδρών

  • Γράφτηκε από 
  • Κατηγορία Βόλεϊ

Πραγματοποιήθηκε στη Δράμα η κλήρωση του Περιφερειακού Πρωταθλήματος Βόλεϊ Ανδρών της περιφέρειας Θράκης- Ανατολικής Μακεδονίας (ΕΣΠΕΘΡΑΝΜΑΚ).

Στην κλήρωση, που φιλοξένησε ο Ερμής Δράμας στο Γήπεδο «Δ. Κραχτίδης», παρευρέθηκαν εκπρόσωποι του Γ.Σ. Δράμας, του Πανδραμαϊκού, του ΑΟ Αμυγδαλεώνα, του Άρη Πρώτης Σερρών, του Ερμογένη Ξάνθης, του Εθνικού Αλεξανδρούπολης, της Γ.Ε. Αλεξανδρούπολης, του Έβρου Σουφλίου και της Ορεστιάδας.

 

Ακόμα δεν ξέρουμε τις ακριβείς ημερομηνίες και ώρες διεξαγωγής των αγώνων καθώς αυτά θα γίνουν γνωστά τις επόμενες ημέρες από την ΕΣΠΕΘΡΑΝΜΑΚ. Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πανδραμαϊκός – Ερμογένης Ξάνθης
Νέα Βύσσα – ΑΟ Καβάλας
Αμυγδαλεώνας – ΑΟ Σερρών
Έβρος Σουφλίου – ΑΕ Κομοτηνής

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Έβρος Σουφλίου – Πανδραμαϊκός
Ερμογένης Ξάνθης – Νέα Βύσσα
ΑΟ Καβάλας – Αμυγδαλεώνας
ΑΕ Κομοτηνής – ΑΟ Σερρών

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νέα Βύσσα – Έβρος Σουφλίου
Αμυγδαλεώνας – Ερμογένης Ξάνθης
ΑΟ Σερρών – ΑΟ Καβάλας
Πανδραμαϊκός – ΑΕ Κομοτηνής

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Έβρος Σουφλίου – Αμυγδαλεώνας
Πανδραμαϊκός – Νέα Βύσσα
Ερμογένης Ξάνθης – ΑΟ Σερρών
ΑΕ Κομοτηνής – ΑΟ Καβάλας

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Σερρών – Έβρος Σουφλίου
Αμυγδαλεώνας – Πανδραμαϊκός
ΑΟ Καβάλας – Ερμογένης Ξάνθης
Νέα Βύσσα – ΑΕ Κομοτηνής

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Έβρος Σουφλίου – ΑΟ Καβάλας
Πανδραμαϊκός – ΑΟ Σερρών
Νέα Βύσσα – Αμυγδαλεώνας
ΑΕ Κομοτηνής – Ερμογένης Ξάνθης

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ερμογένης Ξάνθης – Έβρος Σουφλίου
ΑΟ Καβάλας – Πανδραμαϊκός
ΑΟ Σερρών – Νέα Βύσσα
Αμυγδαλεώνας – ΑΕ Κομοτηνής

 

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ερμογένης Ξάνθης - Πανδραμαϊκός 

ΑΟ Καβάλας – Νέα Βύσσα 

ΑΟ Σερρών – Αμυγδαλεώνας 

ΑΕ Κομοτηνής – Έβρος Σουφλίου 

 

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Πανδραμαϊκός – Έβρος Σουφλίου 

Νέα Βύσσα – Ερμογένης Ξάνθης 

Αμυγδαλεώνας – ΑΟ Καβάλας  

ΑΟ Σερρών – ΑΕ Κομοτηνής 

 

10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Έβρος Σουφλίου – Νέα Βύσσα 

Ερμογένης Ξάνθης – Αμυγδαλεώνας 

ΑΟ Καβάλας – ΑΟ Σερρών 

ΑΕ Κομοτηνής  –Πανδραμαϊκός

 

11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αμυγδαλεώνας – Έβρος Σουφλίου

Νέα Βύσσα  – Πανδραμαϊκός

ΑΟ Σερρών – Ερμογένης Ξάνθης

ΑΟ Καβάλας – ΑΕ Κομοτηνής

 

12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Έβρος Σουφλίου –ΑΟ Σερρών 

Πανδραμαϊκός – Αμυγδαλεώνας 

Ερμογένης Ξάνθης –ΑΟ Καβάλας 

ΑΕ Κομοτηνής– Νέα Βύσσα 

 

13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ Καβάλας – Έβρος Σουφλίου

ΑΟ Σερρών – Πανδραμαϊκός  

Αμυγδαλεώνας – Νέα Βύσσα 

Ερμογένης Ξάνθης –ΑΕ Κομοτηνής 

 

14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Έβρος Σουφλίου – Ερμογένης Ξάνθης 

Πανδραμαϊκός –ΑΟ Καβάλας 

Νέα Βύσσα –ΑΟ Σερρών 

ΑΕ Κομοτηνής – Αμυγδαλεώνας

Aλεξανδρούπολη